Реми у Крагујевцу за крај 6. кола фудбалске Суперлиге

Фудбалери Радничког и Чукаричког одиграли су у Крагујевцу 1:1 у последњој утакмици 6. кола фудбалске Суперлиге Србије.

Раднички је у Крагујевцу био бољи ривал у првом полувремену, Чукарички у другом, па је некако подела бодова најправеднији исход.

Домаћи састав је повео у 21. минуту преко Душана Стоиљковића, чиме је прекинут пост екипе из Крагујевца дуг 300 минута у Суперлиги.

Екипа Душана Керкеза као да је и платила цех играња две утакмице недељно, али је у наставку Чукарички био бољи и дошао до заслуженог изједначења – у 76. минуту погодио је Владимир Лучић.

Чукарички је прекинуо низ од четири узастопне победе и сада је други на табели са 13 бодова, два мање од водеће Црвене звезде, која има и меч мање.

Раднички је забележио и трећи реми ове сезоне и тренутно заузима десету позицију са шест освојених бодова.