Реми Роме и Фиорентине у Серији А, „вучица“ меч завршила са два фудбалера мање

Фудбалери Роме и Фиорентине одиграли су вечерас у Риму без победника, 1:1 у мечу 15. кола италијанске Серије А.

Рома је повела у петом минуту голом Ромелуа Лукакуа у петом минуту, а гостима је бод донео Лукас Мартинез Кварта у 66. минуту.

Клуб из Рима је меч завршио са два фудбалера мање. Никола Залевски је искључен у 64, а Ромелу Лукаку у 87. минуту.

Српски голман Миле Свилар цео меч је преседео на клупи за резерве у екипи Роме. Фудбалер Фиорентине и репрезентативац Србије Никола Миленковић није играо, пошто је био на клупи за резерве.

Фудбалери Роме су тренутно на четвртом месту на табели Серије А са 25 бодова, а клуб из Рима ће у наредном колу гостовати Болоњи.

Фиорентина је седма на табели са 24 бодова, а клуб из Фиренце ће у наредном колу Серије А на свом терену дочекати Верону.

Раније данас одиграна су три меча 15. кола Серије А, а постигнути су следећи резултати: Фрозиноне – Торино 0:0, Монца – Ђенова 1:0 и Салернитана – Болоња 1:2.