Возаче који путују ауто-путем Е-75 из Новог Сада ка Београду у наредним недељама очекује измењен режим саобраћаја због радова на рехабилитацији коловоза на деоници од петље Нови Сад исток до петље Ковиљ.

Радови ће трајати до 16. јула, а изводе се током светлог дела дана.
Због радова су затворене све три саобраћајне траке у смеру ка Београду, па је саобраћај преусмерен преко службених пролаза у претицајну траку супротног смера, односно ка Суботици. Истовремено, возила која се крећу ка Суботици саобраћају возном и зауставном траком.
Током прве фазе радова биће онемогућено укључење и искључење са бензинске станице Гаспром у смеру ка Београду.
Надлежни апелују на возаче да прилагоде брзину условима на путу и поштују привремену саобраћајну сигнализацију.
Преузмите андроид апликацију.




