Прекинуто финале кошаркаша Партизана и Звезде, црвено-белима победа 20:0 и титула

Други меч финалне серије плеј-офа Суперлиге између кошаркаша Партизана и Црвене звезде прекинут је синоћ и биће регистрован службеним резултатом у корист црвено-белих 20:0.

То значи да је Звезда славила у серији 2:0 и одбранила титулу првака Србије.

До прекида је дошло након бројних увреда са трибина, а затим и гађања кошаркаша Звезде тврдим предметима.

Кошаркаши Звезде напустили су терен због увреда које су упућене са трибина Милошу Теодосићу, Немањи Недовићу, Небојши Човићу и њиховим породицама.

Приликом напуштања Партизан је водио 57:45, до краја треће четвртине је остало седам минута и 54 секунде.

Касније су терен напустиле судије и играчи Партизана.

После паузе од сат времена и након што навијачи Партизана нису хтели да напусте трибине меч је прекинут.

Незванично, Партизан није хтео да игра без навијача.

Међутим, када је сала испражњена на терен су се вратили кошаркаши Звезде и судије.

По правилима су сачекали црно-беле 15 минута, а пошто се нису појавили судије су одсвирале крај.

Micić: Nisam pričao sa Jokićem, ali voleo bih da igra u Parizu