Почетна > Спорт > Кошарка
Кошарка

После Хапоела, и Макаби гостује код Звезде у “Арени”

Кошаркаши Црвене звезде од 20 часова у “Београдској арени” дочекују екипу Панатинаикоса у утакмици 27. кола Евролиге.
Фото: Танјуг/Владимир Шпорчић

Звезда је екипа са најбољом формом у Евролиги тренутно, налази се на шестој позицији и има исти број победа као и другопласирани Олимпијакос.

Победе је уписивала на иденичан начин као што је то радила и на почетку сезоне.

Из добре одбране постизани су поени у транзицији који су хранили енергију екипе. Стекао се утисак да је тренер црвено-белих престао да компликује и ослонио се на једноставна решења која полазе за руком.

Дешавали су се и у овим мечевима падове у концентрацији, успевао је ривал да прави серије, али је Обрадовић проналазио петорку која би враћала контролу над током сусрета.

Занимљиво је да је он у свим сусретима користио све кошаркаше које је водио и да је сваки од њих играо најмање 10 минута, чиме се одржава свежина екипе.

Макаби је са 11 победа у овом тренутку далеко од плеј-ина, а што се тиче форме у последњих 10 мечева уписао је по пет пораза и победа и то једно за другим.

Кошаркаши Партизана убедљиво победили Панатинаикос у Арени

Преузмите андроид апликацију.