Победа Оклахоме уз одличну партију Покушевског, Јовић уписао четири поена

Кошаркаши Оклахоме победили су Лос Анђелес Клиперсе 118:110, а српски кошаркаш Алексеј Покушевски допринео је тријумфу своје екипе са 15 поена.
покушевски

Далас је био бољи од Бруклина 129:125, уз трипл-дабл Луке Дончића.

У дуелу Даласа и Бруклина тимови су се током 40 минута неколико пута смењивали у вођству. Ниједна од екипа није имала двоцифрену предност, па је победник одлучен тек након продужетка.

Додатних пет минута кошарке обезбедио је Кевин Дурент спектакуларним закуцавањем осам секунди пре краја четврте деонице.

Водили су Меверикси пред крај четврте четвртине 112:110, Лука Дончић је предводио напад којим је могао да реши питање победника, али му је Бен Симонс украо лопту и проследио је до Дурента који је изједначио.

Даласу је остало довољно времена за шут, али Булок није погодио након што је Дончић кренуо на продор и поделио му лопту.

Ипак, Нетси су пали у додатних пет минута, дозволили су ривалу да убаци три везане тројке и повратка није било.

Zvezda protiv Bajerna – ko će do prve pobede u Evroligi?