Партизан рутински против Вождовца (ВИДЕО)

Фудбалери Партизана савладали су Вождовац на гостовању резултатом 0:3 у оквиру 18. кола Суперлиге Србије.

Након неколико пропуштених прилика фудбалери Партизана стижу до предности голом Квинсија Менига у 40. минуту.

Једна незгодна лопта враћена голману и неспретно испуцавање искористили су црно-бели и Квинси Мениг снажним ударцем стижу до првог гола.

У 50. минуту Мениг се нашао у улози асистента. Лопту у простор прихватио је Рикардо Гомеш и није имало већих проблема да савлада голмана Прековића.

Ово је већ 18. гол Рикарда Гомеша у сезони!

Само пет минута касније, у 55. минуту, Данило Пантић је искористио гужву у петерцу Вождовца и поготком решио питање победника на овом мечу.

Партизан је први на табели са 50 бодова, што је за 6 бодова више од Црвене Звезде која има и утакмицу мање.

Вождовац је 9. на табели са 22 бода и већч у среду има прилику да направи изненађење на стадиону Рајко Митић, где гостују Црвеној Звезди.