Партизан на „Карађорђу“ убедљив против Пролетера

Фудбалери Партизана били су бољи од новосадског Пролетера у првом колу Супер лиге Србије. Резултат је био 4:0 у корист црно-белих.

Партизан је након ове утакмице лидер табеле, а ово је и најубедљивији тријумф ове београдске екипе против Пролетера.

Пролетер је имао прву прилику на мечу, али први гол постигли су играчи партизана.

Тачније, у деветом минуту гол је дао Рикардо Гомеш, а само четири минута касније Португалац је постигао и други погодак.

Концентрација Новосађана потпуно је попустила, у 22. минуту је Урошевић главом затресао мрежу Пролетера, а у 28. Јојић је из слободног ударца са неких 20 метара повисио на 4:0.

У полувремену се на стадион „Карађорђе“ спустио огроман пљусак, па се други период играо у веома тешким условима.

Вода је била свуда по терену, лопта се кретала тешко, па су и саме шансе долазиле ретко.

Самим тим, резултат се није променио до краја.