Одбојкаши Србије убедљиво су поражени од Француске резултатом 3:0 у мечу седмог кола Лиге нација.

По сетовима је било 25:23, 25:16, 25:22, а меч је трајао 89 минута. Србија и Француска сада имају скор 4-3.
Дан после велике победе над до јуче непобедивом Кубом, Србија није успела да се озбиљније супротстави домаћину у Орлеану. Пресудио је изузетно лош сервис „орлова“ који су направили чак 23 сервис грешке. У дресу Србије је на вечерашњем мечу дебитовао Александар Шоша.
У последњем мечу другог викенда Србија у недељу од 20.30 часова игра против Сједињених Америчких Држава.
Српска кошаркашица Анђела Дугалић постигла два поена за Вашингтон у WNBA лиги
Преузмите андроид апликацију.



