Одбојкаши Србије поражени од Јапана у Лиги нација
Мушка одбојкашка репрезентација Србије поражена је данас од селекције Јапана резултатом 3:1, по сетовима 25:17, 25:15, 22:25, 25:16 у првом мечу друге седмице Лиге нација, која се игра у француском Орлеану. Најефикаснији у селекцији Србије био је Вељко Машуловић са 16 поена, док је Лазар Мариновић забележио 14. У репрезентацији Јапана најбољи је био Такахаши … Настави са читањем Одбојкаши Србије поражени од Јапана у Лиги нација
Умножите и налепите овај URL у своје Вордпресово веб место како бисте угнездили
Умножите и налепите овај код у своје Вордпресово веб место како бисте угнездили