Мушка одбојкашка репрезентација Србије поражена је данас од селекције Јапана резултатом 3:1, по сетовима 25:17, 25:15, 22:25, 25:16 у првом мечу друге седмице Лиге нација, која се игра у француском Орлеану.

Најефикаснији у селекцији Србије био је Вељко Машуловић са 16 поена, док је Лазар Мариновић забележио 14. У репрезентацији Јапана најбољи је био Такахаши Ран са 22 поена.
Одбојкаши Србије ће наредни меч у Орлеану одиграти у петак од 20.30 часова против Кубе. Српске одбојкаше потом очекују дуели против Француске (субота, 20.30) и Сједињених Америчких Држава (недеља, 20.30).
Србија се тренутно налази на петом месту на табели ЛН са девет бодова, док је Јапан на првој позицији са 14.
Меси исписао историју, али и нежељен рекорд: Промашио трећи пенал на Мундијалима
Преузмите андроид апликацију.



