Нови Сад Фудбал

Новосадски и београдски Раднички поделили бодове – „Канаринци“ у надокнади остали без победе

Фудбалери РФК Нови Сад и Радничког из Београда одиграли су нерешено 1:1 у другом колу Прве лиге Србије на стадиону ЧСК у Челареву.

Оба гола на мечу дошла су са беле тачке. Најпре је у 18. минуту Никола Фуртула довео Новосађане у предност која је траја све до финиша утакмице.

У трећем минуту надокнаде Раднички из Београда добио је једанаестерац, а прецизан је био Немања Ђокић, који је поставио коначних 1:1.

РФК Нови Сад тако је освојио свој први бод у овој сезони, након пораза у првом колу, док је београдски Раднички сада на четири освојена бода.

Наредни дуел „Канаринци“ играју против Дубочице у Лесковцу 19. августа.

Ko je novi trener Vojvodine Ranko Popović? Od Japana, Tajlanda, Španije i Indije do „Karađorđa“