Нови шок за Партизан, фудбалери Радничког однели бод из Хумске

Фудбалери Партизана и Радничког из Крагујевца одиграли су данас у Београду без победника, 1:1 у последњем мечу 23. кола Супер лиге Србије.

Партизан је повео у 12. минуту голом Квинсија Менига на асистенцију Андреаса Колорада, који је на утакмици са Радничким дебитовао за „црно-беле“. Бод Радничком донео је Милутин Видосављевић у 80. минуту.

Овај меч је требало да буде одигран јуче од 16.30 часова, али је померен за данас због лоших временских услова. Утакмици је присуствовало неколико стотина навијача.

Партизан је тренутно на другом месту на табели Супер лиге Србије са 50 бодова, док је Раднички осми са 27. Првопласирана Црвена звезда има 63.

„Црно-бели“ ће у наредном колу у петак гостовати Црвеној звезди у мечу 24. кола СЛС, док ће Раднички у четвртак на свом терену дочекати ТСЦ.