Нови еврогол Таузенда, Дукуре дели пасове као на игрици (ВИДЕО)

Фудбалери Евертона савладали су Барнли резултатом 3:1, а меч Премијер лиге обележила су два потеза.

Некадашњи енглески репрезентативац Андрос Таузенд је додао још један еврогол у своју подугачку колекцију.

Најпре је асистирао Мајклу Кину за изједначење, а само пет минута касније упутио неодбрањив ударац у гол који је бранио Ник Поуп.

Избори се за позицију и распалио по лопти која је имала савршену путању и пропала непосредно испред гола гостију.

Занимљива је Таунзендова изјава након меча у којој је открио да му је мајка направила видео компилацију са најлепшим головима у каријери.

Асистенција за овај гол је приписана Дукуреу, али тај пас није ни близу оног који је уследио већ у наредном минуту.

Француз је отишао све до аут линије, а потом је са своје половине упутио дијагоналан пас који је пронашао Демараја Греја између тројице играча Барнлија.

Хитроноги бивши играч био је неухватљи, те је лако поставио коначан резултат новим голом у овој сезони.