Nikola Jović dvocifren u pobedi Majamija nad Bruklinom

Košarkaši Majamija nadigrali su Bruklin sa 109:80 u sinoćnoj pripremnoj utakmici NBA lige, a značajan doprinos pobedi tima dao je i srpski internacionalac Nikola Jović, koji je meč završio sa 10 postignutih poena, 3 skoka i 5 asistencija.

Posle poraza na svom terenu u prošlom pripremnom meču, Majami se na gostovanju vratio na pobedničku stazu, a značajan doprinos u oba meča dao je i bivši košarkaš Mege Nikola Jović.

Iako nije imao veliku minutažu tokom oba meča, u prvom 5, a u drugom 16 minuta, bio je zadovoljavajuće efikasan.

Najefikasniji kod pobednika bio je Bem Adebajo sa 17 poena, a Džamal Kejn i Kajl Lauri dodali su po 15.

Tim domaćina je predvodio Durent i bio najefikasniji sa 22 poena, ali im to nije pomoglo da izbegnu poraz.

U ostalim sinoćnim mečevima Orlando je pobedio San Antonio sa 102:99, a Minesota je ubedljivo nadigrala LA lejkerse sa 114:93 jer su bili znatno oslabljeni bez Lebrona Džejmsa, Entoni Dejvisa i Rasela Vestbruka.