Недовићу мало фалило да сам савлада Армани, Оли покорио Минхен (ВИДЕО)

Кошаркаши Панатинаикоса поражени су на свом паркету од екипе Милана са 76:75 у 28. колу Евролиге. Олимпијакос је у гостима савладао Бајерн са 98:88.
Недовић

Сјајан меч у „ОАКИ“ одиграли су Панатинаикос и Армани, а гости су успели да сачувају предност и одоле налетима домаћих.

Иако су „зелени“ водили са пет поена након прве четвртине, гости из Милана заиграли су знатно боље у наредне две деонице.

Армани је на полувреме понео предност у износу од четири поена, да би након треће четвртине предност Олимпије износила 12 поена.

Деловало је као да ће италијанска екипа уписати рутински тријумф, али су се домаћи пробудили и учинили меч веома занимљивим.

Немања Недовић предводио је налет Панатинаикоса, који је у самом финишу успео да изједначи.

Ипак, две секунде до краја сусрета, Кајл Хајн се био фаулиран, па му је и једно погођено слободно бацање било довољно да донесе победу својој екипи.

Армани су до победе предводили Дилејни са 15 и Хајнс са 13 поена.

Српски кошаркаш Немања Недовић предводио је све стрелце са 19 поена, док су Папајанис и Вајт постигли по 11.

Армани долази до скора 16-6, што их сврстава на треће место на табели, док је Панатинаикос 15. са скором 6-16.

У последњем мечу 28. кола, Олимпијакос је савладао Бајерн у Минхену са 98:88.

Најефикаснији у редовима домаћих били су Рубит са 18 и српски кошаркаш Владимир Лучић са 15 поена.

Сјајни Дорси предводио је грчки тим до победе са 25 поена, Везенков је додао 17, а Мартин 14 поена. Огњен Јарамаз меч је завршио са девет поена.

Олимпијакос стиже до 15. победе и четврти је на табели, док је Бајерн 6. са учинком 12-10.