НБА: Тим Јаниса Адетокумба победио тим Леброна Џејмса са 184:175

Последњег дана Ол Стар викенда НБА лиге, тим Јаниса Адетокумба победио је тим Леброна Џејмса са 184:175.

У утакмици, у којој су одбране биле потпуно занемарене, српски ас Никола Јокић, који је игра за тим Леброна Џејмса, на терену је провео само 20 минута. Постигао је четири поена, имао пет скокова и шест асистенција.

Звезда вечерио био је Џејсон Тејтум из победничког тима, који је меч, у коме је одиграо 35 минута, завршио са рекордних 55 поена, па тако надмашио досадашњи скор Ентони Дејвиса са 52 поена.

Јаниса Адетокумба је пријавио повреду, па је на самом почетку дао кош и више није улазио у игру. Лидер друге екипе Леброн Џејмс играо је само прво полувреме и за 14 минута постигао 13 кошева, да би због повреде други део меча преседео на клупи.

У тиму Јаниса, поред Тејтума са 55 поена, сјајан је био и Донован Мичел са 40 поена.

У тиму Џејмса најефикаснији је био Џејлен Браун са 35 поена, док су по 32 постигли Кајри Ирвинг и Џоел Ембид.