Младост се победом против Жаркова изједначила на врху табеле са Инђијом!

У оквиру 14. кола Прве лиге Србије, ФК Младост ГАТ из Новог Сада у Београду је минималним резултатом савладала екипу Жаркова (0:1).

Младост је у добром расположењу, након победе против Тимока стигла на тешко гостовање у Београд.

Екипа Жаркова би победом у овом дуелу престигла Јавор и избила на треће место на табели, међутим ту намеру спречили су Новосађани.

Тврд меч без пуно прилика, како се и очекивало пред дуел две чврсте екипе није нам донео пуно узбуђења у првом полувремену.

Друго полувреме донело је промене у игри гостију и Новосађани у 71. минуту стижу до победоносног гола.

Младост ће прилику да избије на прво место имати већ у следећем колу када у Нови Сад долази ИМТ Нови Београд а Инђија гостује Сремској Митровици.