Младост са играчем мање до победе над Напретком

Фудбалери Младости победили су у 20. колу Суперлиге Србије екипу Новог Пазара са 3:2 (2:2).

Два пута су Крушевљани стизали до предности, али нису успели да је сачувају.

Да све буде необичније, играчи Младости до до победе дошли упркос томе што су од 64. минута играли са играчем мање због искључења Анта Хркаћа.

Напредак је повео у осмом минуту а стрелац је био Стефан Јовановић.

Њдегов презимењак са друге стране, Саша Јовановић, изједначио је на 1:1 у 20. минуту.

Није дуго трајала радост домаћина јер је Митар Ћуковић у 23. минуту поново донео радост Крушевљанима.

На одмор се ипак отишло нерешеним резултатом пошто је у 31. минуту Анте Хркаћ изједначио на 2:2.

Победник је решен у 49. минуту, тада је везиста Ђорђе Гордић погодио за 3:2 и победу Младости.

У последњем јесењем колу наредног викенда Напредак у суботу дочекује Спарта, док дан касније Младост гостује Раднику из Сурдулице.

“Ponudili smo Vlahoviću najveći ugovor u istoriji Fiorentine”