Нови Сад Фудбал

Младост јача од Вождовца у првом припремном дуелу у новој години

Фудбалери новосадске Младости ГАТ савладали су у гостима београдски Вождовац резултатом 2:3 у првом дуелу у 2023. години.

Пријатељски меч био је пун голова, а прво је повео домаћин. За Младост је изједначио Милан Савић голом у 41. минуту, па је на полувремену било нерешено.

У другом делу игре поново су „змајеви“ повели, али је Милић успео да изједначи за ГАТ, док је ново појачање Бразилац Кристијан дал Бело сјајним голом донео тријумф новосадској екипи.

Младост ГАТ свој први такмичарски меч у овој години игра 4. фебруара, када ће на стадиону Карађорђе дочекати Јавор из Ивањице.

Младост је тренутно претпоследња на табели са 13 бодова, испред Радника који има 8, али иза Јавора који има 16 и Радничког из Ниша који има 17 бодова.