Нови Сад Фудбал

Младост ГАТ поразом у Крагујевцу отворио 12. коло Супер лиге Србије

Фудбалери Радничког 1923 победили су у Крагујевцу Младост ГАТ 3:0 у првој утакмици 12. кола Супер лиге Србије.

Симић је већ у 11. минуту довео домаћу екипу у предност. Пред крај првог полувремена Видосављевић је из пенала удвостручио вођство Радничког, да би у 58. минуту исти играч поставио коначан резултат утакмице у Крагујевцу.

Раднички је дошао до треће победе и 12. бода у сезони, којим су се попели на девето место на табели, док је Младост ГАТ остала претпоследња са осам освојених бодова.

Вечерас од 19 сати играју Младост Лучани и ТСЦ.

Остале утакмице овог кола играће се у недељу и понедељак. На захтев МУП-а Србије, због безбедносне ситуације у Београду и Србији, у суботу неће бити утакмица.

Актуелни шампион и лидер првенства Црвена звезда у недељу ће дочекати Напредак на стадиону „Рајко Митић“ у 17.00. Истог дана у 19.00 Партизан ће као гост играти са Радником у Сурдулици, једином екипом која још нема победу у домаћем шампионату.

У недељу се још састају Вождовац – Чукарички (13.00) и Војводина – Јавор (17.00). У понедељак, 19. септембра, на програму су мечеви Колубара – Нови Пазар (17.00) и Раднички Ниш – Спартак (19.00).

Kreću rezovi u Juventusu usled očajnih rezultata?