Митровић и Фулам се дебаклом опростили од “Championship“-a

Екипа Фулама поражена је од Шефилд јунајтеда резултатом 4:0 у последњем колу Чемпионшипа.

Иако први на табели, тим Фулама излгедао је немоћно у мечу који је одигран на „Bramal lane“-u.

Српски репрезентативац Александар Митровић није се уписао у стрелце у последњој утакмици Чемпионшипа за ову сезону.

Шефилд је начео мрежу Фулама већ у десетом минуту голом Моргана Гибс Вајта, а предност је дуплирана у 21. минуту након што је Илиман Ндиај затресао мрежу шампиона друге лиге Енглеске.

Није се мноог чекало на следећи гол. Само четири минута касније на семафору је стајало 3:0 а Шефилд, а гол је постигао Сандер Берге.

Друго полувреме почело је као и прво – брзим голом Шефилда!

Енда Стивенс, одбрамбени играч Шефилд јунајтеда уписао се у листу стрелаца за вођство своје екипе од 4:0.

У 60. минуту уз аплаузе најбољи играч “Championship“-a Александар Митровић је напустио игру завршивши тако ову сезону са чак 43 постигнута гола.

До краја утакмице није постигнут ниједан гол па се меч завршио коначним резултатом 4:0 у корист Шефилда.

У истом термину одигране су и све остале утакмице планиране за последње коло Чемпионшипа.

У Премијер лигу директно иду Фулам и Борнмут, док ће се за преостало једно место кроз плеј-оф борити Хадерсфилд, Нотингем Форест, Шефилд јунајтед и Лутон.

Evo kako je bilo na “Majskom kajakaškom kupu Novog Sada“ (FOTO)