Митровић дебитовао голом за Ал Хилал, Милинковић-Савић искључен

Фудбалери Ал Хилала победили су вечерас у гостима екипу Ал Реда резултатом 4:0 у мечу трећег кола Професионалне лиге Саудијске Арабије.

Први гол на утакмици постигао је српски фудбалер Александар Митровић, који се у листу стрелаца уписао у 42. минуту. Ово је био први меч Митровића у дресу Ал Хилала. Он је замењен у 80. минуту.

Два пута у листу стрелаца се уписао Салем Ал Давсари у 56. и 69. минуту, а један погодак је постигао Абдула Ал Хамдан у 89. минуту.

Српски фудбалски репрезентативац Сергеј Милинковић Савић, који игра за Ал Хилал, искључен је у 76. минуту. Домаћи тим је такође меч завршио са фудбалером мање, пошто је у 78. минуту искључен Оумар Гонзалез.

Ал Хилал се налази на трећем месту на табели са седам бодова, док је Ал Ред последњи без бодова. Ал Хилал ће у наредном колу дочекати Ал Етифак, док ће Ал Ред играти на свом терену са Ал Ријадом.

Pešić: Nema više prostora za greške; Bogdanović: Uzbuđeni smo što smo ovde