Маркињос донео победу Бразилу у 90. минуту против Перуа у квалификацијама за СП

Фудбалска репрезентација Бразила победила је јутрос у Лими селекцију Перуа резултатом 1:0 (0:0) у мечу квалификација за Светско првенство, које ће бити одржано 20216. године.

Једини гол за Бразил постигао је Маркињос у 90. минуту.

Селекција Аргентине је у Ла Пазу савладала Боливију резултатом 3:0. Аргентина је играла без Лионела Месија, а у листу стрелаца уписали су се Енцо Фернандес у 31, Николас Таљифико у 42. и Николас Гонзалес у 83. минуту. Утакмица је одиграна на надморској висини од 3.658 метара. Боливија је од 39. минута играла са фудбалером мање, пошто је искључен Роберто Фернандес.

Еквадор је у Киту победио Уругвај 2:1. Уругвај је водио голом Агустина Канобија у 38. минуту, али је Еквадор до победе стигао погоцима Феликса Тореса у 45. и 61. минуту.

Колумбија и Чиле су играли без голова, док је Венецуела поготком Соломона Рондона у 93. минуту 1:0 савладала Парагвај 1:0.

Бразил и Аргентина деле прво место на табели са по шест бодова.

Đere: Mnogo nam znači pobeda protiv Južne Koreje