Маринковић: Остаје нам да добијемо још три утакмице како би ушли у Топ 8

Српски репрезентативац и кошаркаш Басконије Вања Маринковић изјавио је након утакмице са Црвеном звездом да његова екипа још увек има шансе да се пласира у Топ 8.
Кошаркаши Црвене звезде савладали су јуче Басконију 74:63 (21:26, 18:12, 18:11, 17:14) у утакмици 30. кола Евролиге.

„Знали смо да ће одиграти добро, код куће су, вратили су им се Недовић и Добрић. Зауставили су нас. У првом полувремену, поготову у првој четвртини још и некако смо се држали, али у другој су нас потпуно исекли са Кампацом који је играо „денy“ на плејмејкерима.

Па онда хала, публика, Кампацо који даје неку луду енергију одбрани. Пали смо и то је то. Остаје нам да добијемо још три утакмице како би ушли међу осам најбољих. Наредна три сусрета играмо код куће против Албе, Фенербахчеа и Асвела. Ако те три прилике не искористимо, онда не треба ни да уђемо у плеј-оф“, изјавио је Маринковић за Моцартспорт.