Манчестер сити победом против Фулама преузео прво место на табели Премијер лиге

Фудбалери Манчестер ситија победили су данас у Лондону екипу Фулама резултатом 2:1 у мечу 34. кола Премијер лиге.

Голове за Манчестер сити постигли су Ерлинг Халанд у трећем из пенала и Хулијан Алварез у 36. минуту. Халанд је овим поготком стигао до 50 постигнутих голова у свим такмичењима.

Једини стрелац за Фулам био је Карлос Винисијус у 15. минуту. Српски фудбалер Саша Лукић играо је за Фулам од 78. минута.

Манчестер сити је преузео прво место на табели Премијер лиге са 76 бодова. Арсенал је други са 75, али лондонски клуб има меч више. Фулам је 10. са 45 бодова.

Манчестер сити ће у наредном колу дочекати Вест Хем, док ће Фулам гостовати Ливерпулу.

Манчестер јунајтед је на свом терену победио Астон Вилу 1:0. Једини гол на утакмици постигао је Бруно Фернандеш у 39. минуту.

Манчестер јунајтед је четврти са 63 бода, док је Астон Вила шеста са 54. „Црвени ђаволи“ ће у наредном колу гостовати Брајтону, док ће Вулверхемптон дочекати Астон Вилу.

Фудбалери Њукасла победили су на „Сент Џејмс парку“ екипу Саутемптона 3:1, док је Борнмут на свом терену надиграо Лидс са 4:1.

Moto GP: Banjaja pobedio na trci za Veliku nagradu Španije