Лажни ветерани и припадници ЦРТЕ настављају да тероришу грађане и ван центра Неготина.
У селу Штубик на БМ 72 избушили су гуме угледном мештанину овог села, Ђорђу Марковићу, који се вратио са својом породицом из Француске како би живео у свом родном крају и улагао у пољопривреду.
Грађани Неготина су уплашени за своју безбедност и безбедност својих најближих, где због оних којима не одговара уређен град и јака Србија трпе терорисање дана.
Пресудуа Вишег суда у Београду на тужбени захтев тужиоца Удружење грађана “Црта”:
Преузмите андроид апликацију.







