Почетна > Нови Сад

Актуелно Нови Сад

Коју представу погледати овог четвртка? (четвртак, 6. март)

Овог четвртка у нашем Новом Саду је неколико феноменалних позоришних представа да уопште није лако одлучити се само за једну.
Фото: Градске инфо

На репертоару Српског народног позоришта је представа „Свет могућности“ од 19:30 часова.

У Позоришту младих најмлађи суграђани могу уживати у представи „Мачак у чизмама“ од 18:00 часова.

А старији суграђани у представи „Жене у црвеном“ од 19:30 часова.

Фото: new.gigstix.com

Комедија ,,Жене у црвеном” говори о четири жене које сурова и апсурдна стварност у којој живимо доводи до усијања.

Бивша стјуардеса Тамара и њена незапослена сестра Нора грцају у дуговима и немају новац да плаћају стамбени кредит.

Банкарска службеница Динка, долази да им заплени имовину, али наилази на тврд отпор.

Сестре спремне на све како би сачувале кров над главом, узимају правду у своје руке. Ситуација се све више компликује, улази у ,,црвено” када наоружани специјалци опколе зграду. Тада на сцену ступа Анђа, полицајка са својим горућим проблемом.

,,Жене у црвеном” на духовит начин говоре о озбиљној ситуацији у којој свако од нас може да се нађе, али говоре и о томе како се ваки проблем лако решава када се снаге удруже и како племенитост, пријатељство и искрене емоције могу да помире зараћене стране.

Представа „Боинг Боинг“ одиграће се од 20:00 часова у Великој сали НИС-а.

Фото: new.gigstix.com

Играју: Радован Вујовић, Виктор Савић, Борка Томовић, Нада Мацанковић, Милена Радуловић и Марина Воденичар.

Карте за представу можете пронаћи на свим продајним местима „Gigstix-a“ као и онлајн.

Представа “Вечерас смо сами” у Градској концертној дворани.

Фото: Промо

Уживајте!

Predstava “Večeras smo sami” 6. marta u Gradskoj koncertnoj dvorani u Novom Sadu

Преузмите андроид апликацију.