Местимично сунчано време очекује нас овог уторка. Највиша дневна температура износиће 31 степен, а најнижа 16 степени.

Ево шта нас очекује данас у Новом Саду:
Поводом Дана Градске библиотеке у Новом Саду, у уторак, 23. септембра, Градска библиотека у Новом Саду омогућава упис са попустом од 50%, тако да ће чланарина за одрасле износити 250, а за децу 150 динара.

Међународни фестивал савременог плеса “Tanz Platz”
“Tanz Platz” одржава се од 23. септембра до 3. октобра у СКЦНС Фабрици, на Булевару деспота Стефана 5. Ово је девето издање фестивала у организацији Студентског културног центра Нови Сад.
Цена улазнице за сваку представу износи 800 динара. Карте се могу купити на дан извођења, на благајни СКЦНС Фабрике, која ради од 10 до 20 часова. Улаз за младе до 30 година је бесплатан.
Представа “Неопланта” у Новосадском позоришту

Са почетком у 19 часова, представа “Неопланта” одржаће се на Великој сцени Новосадског позоришта.
Продукција је инспирисана истоименим романом Ласла Вегела и реалним животом.
Бесплатни прегледи штитне жлезде и сутра у ТЦ БИГ
Прегледи се обављају у Кућици здравља, а организатори позивају све заинтересоване да се пријаве за преглед сваког дана између 13.30 и 14.00 часова – број места је ограничен, па се саветује долазак на време.
“Гудачки дијалози” виолинисткиње Јулије Хартиг и виолончелисте Немање Станковића

У културној станици Еђшег у 20 часова очекује вас јединствен музички догађај – концерт „Гудачки дијалози“ виолинисткиње Јулије Хартиг и виолончелисте Немање Станковића.
Након успешне сарадње на “Beethovenfest” у Бону, овај изванредни дуо доноси дела домаћих аутора Наташе Богојевић, Исидоре Жебељан, Ирене Поповић и Тибора Хартига, као и једно од најлепших дела камерне музике – Сонату за виолину и виолончело Мориса Равела.
Улаз је слободан.
Стендап шоу Небојше Грујића

У Радничком дому “Светозар Марковић” са почетком у 20 часова одржаће се стендап шоу Небојше Грујића под називом “Дођош”.
Свако има свог дођоша. Небојша је стендап комичар из Лознице са пребивалиштем у Новом Саду. Он јесте дођош, али подсећа на Сремца, по стомаку. И жена му је Сремица, тако да је стално у страху.
Теме које можете чути на његовом наступу су Лиманци, Футог, Сремице, мушко женски односи, кафане, посао итд.
Цена улазнице износи 1000 динара.
Преузмите андроид апликацију.





