Катаи и Кангва донели победу Звезди против Чукаричког

Фудбалери Црвене звезде победили су у гостима екипу Чукаричког 2:0 у заосталом мечу седмог кола Суперлиге Србије.
катаи

Голове за „црвено-беле” постигли су Александар Катаи у 37. и Кингс Кангва у 84. минуту.

Црвена звезда на првом месту на табели има 50 бодова, што је 10 више у односу на Партизан. Који је на свом терену поражен од Спартака 1:0. Чукарички је четврти на табели домаћег првенства са 32 бода.

Црвена звезда је ушла ангажовано у меч, а већ у другом минуту гости су имали шансу преко Стефана Митровића. Александар Пешић је имао прилику у деветом минуту, али је Богдан Ковачевић спречио нападача Звезде да дође до гола. Пешић се том приликом повредио због чега је морао да буде замењен.

Црвена звезда је наставила са нападима, а Александар Катаи је у 30. минуту погодио пречку. Гости су повели у 37. минуту поготком Катаија после центаршута Гејлора Канге. До краја првог полувремена није било промене резултата.