Кадети Србије у четвртфиналу Европског првенства!

После много драме кадетска репрезентација Србије пласирала се у четврфинале Европског првенства у Израелу.
Србије

У одлучујућем мечу у групи Ц против водеће Шпаније, „Орлићима“ је био потребан бод да задрже друго место које води у нокаут фазу, а до циља су стигли поготком Јована Милошевића у 88. минуту из пенала.

Исти играч је и у првом колу против Белгије донео бод из казненог ударца у самом финишу меча када је изједначио на 1:1.

Изабраници Радована Кривокапића опрезно су ушли у меч, играли на нерешен исход. Све је ишло по плану до 76. минута када је Давид Меља донео вођство, а одмах потом Јован Мијатовић зарадио у свега пет минута други жути картон и искључење.

У другом мечу Белгија је против Турске у том моменту имала два гола предности и пролаз даље, међутим, Јован Милошевичћ је довео ствари на своје место.

Ривал Србије у четврфиналу биће највероватније Португал који је тренутно водећи у групи Д.

Србија је играла у саставу: Лијескић, Симић (Ковачев), Мајсторовић, Серафимовић, Букинац, Декић (Недељковић), Станковић, Џодић (Вукићевић), Шљивић, Бубањ (Мијатовић), Милошевић.