Јувентус поражен од Монце, Влаховић се вратио на терен

Фудбалери Монце победили су вечерас у Торину екипу Јувентуса 2:0 у мечу 20. кола италијанске Серије А.

Голове за Монцу постигли су Патрик Киурија у 18. и Дани Мота у 39. минуту.

Српски фудбалер Филип Костић био је стартер у екипи Јувентуса, али је замењен на полувремену. На терен у дресу торинског клуба после вишемесечне паузе због повреде вратио се српски нападач Душан Влаховић, који је у игру ушао у 65. минуту.

Јувентус је тренутно 13. на табели са 23 бода, док је Монца 11. са 25. Јувентус ће у наредном колу гостовати Салернитани, док ће Монца дочекати Сампдорију.

Сасуоло је раније данас направио велико изненађење, пошто је у гостима савладао актуелне шампионе, екипу Милана резултатом 5:2. Голове за Сасуоло постигли су Грегор Дефрел у 19, Давиде Фратези и 22, Доменико Берарди у 30, Арман Лоријент у 47. и Матеус Енрик у 79. минуту. Стрелци за Милан били су Оливије Жиру у 24. и Дивок Ориги у 81. минуту.

Милан је четврти на табели са 38 бодова, док је Сасуоло на 16. позицији са 20.