Јан Карло Симић дебитовао за Милан и постигао и гол – погледајте (ВИДЕО)

Фудбалери Милана победили су данас екипу Монце резултатом 3:0 у мечу 16. кола италијанске Серије А.

Голове за Милан постигли су Тијани Рајндерс у трећем, млади српски фудбалер Јан Карло Симић у 41. и Ноа Окафор у 76. минуту.

Јан Карло Симић је дебитовао за први тим Милана, пошто је ушао у игру у 24. минуту, а 17 минута касније постигао је гол за „росонере“. Он је члан Милана од августа прошле године, а пре тога је играо за Штутгарт.

Симић (18) је члан омладинске селекције Србије. Његов сународник Лука Јовић је био на клупи за резерве у екипи Милана.

Фудбалери Милана су тренутно на трећи на табели са 32 бода, док ће у наредном колу гостовати Салернитани. Монца је 11. на табели Серије А са 21 бодом, а у наредном колу дочекаће Фиорентину.