Интер „прегазио“ Михајловићеву Болоњу (ВИДЕО)

Фудбалери Интера су резултатом 6:1 победили Болоњу у утакмици 4. кола италијанске Серије А.

Актуелни шампион Италије наставио је тамо где је стао прошле сезоне и више него убедљиво победио Болоњу у 4. колу на Ђузепе Меаци.

Већ у 6. минуту су Нероазури повели преко Лаутара Мартинеса и назирало се тешко поподне за изабранике Синише Михајловића.

У 29. минуту је уследила и принудна измена пошто се Кореа повредио и уместо њега у игру ушао Един Џеко.

Само минут касније је Милан Шкрињар повисио на 2:0, а у 34. минуту је Николо Бареа затресао мрежу Болоње, па је на семафору стајало 3:0 за домаћу екипу.

Наставио је Интер да гази, Весино у 54. минуту поставља високих 4:0, да би стрелац следећа два поготка био Един Џеко, да би се за коначних 6:1 постарао Теате у 86. минуту који је постигао почасни гол за Болоњу.