Интер наставио са победама, Меси се поново уписао у листу стрелаца

Фудбалери Интера из Мајамија победили су у гостима екипу Њујорка резултатом 2:0 у мечу 26. кола америчке МЛС лиге.

Интер је после паузе од више од месец дана одиграо меч у МЛС лиги, а голове за екипу из Мајамија постигли су Дијего Гомез у 37. и Лионел Меси у 89.

минуту. Аргентинац је ушао у игру у 60. минуту. Месију је ово био први меч за екипу из Мајамија у овом такмичењу, а уједно и први гол у МЛС лиги.
Меси је од доласка у Мајами одиграо девет утакмица у свим такмичењима, а постигао је 11 голова уз три асистенције. Интер је забележио свих девет победа.

Интер се тренутно налази на 14. месту на табели Источне конференције МЛС лиге са 21 бодом из 23 утакмице. Екипа из Мајамија ће наредни меч одиграти 31. августа против Нешвила.