Голеада на Енфилду, фудбалери Ливерпула преокретом до победе против Фулама

Фудбалери Ливерпула победили су данас на свом терену екипу Фулама резултатом 4:3 у 14. колу Премијер лиге.

Голове за Ливерпул постигли су Бернд Лено (аутогол) у 20. минуту, Алексис Мекалистер у 38. и Ватару Ендо у 87. и Трент Александер-Арнолд у 8. Код гостију у листу стрелаца уписали су се Хари Вилсон у 24, Кени Тете у трећем минуту надокнаде првог полувремена и Боби Де Кордова-Рид у 80. минуту.

Ливерпул је други на табели са 31. бодом, а у наредном колу гостоваће Шефилд јунајтеду. Фулам је 13. са 15 бодова, а у наредном колу Премијер лиге дочекаће Нотингем Форест.

Фудбалери Челсија савладали су на свом терену Брајтон 3:2. Два гола за Челси постигао је Енцо Фернандез у 17. и 65. минуту из пенала. Једном се у стрелце уписао Леви Колвил у 21. минуту. Фудбалери Челсија су меч завршили са играчем мање, пошто је у 45. минуту искључен Конор Галагер.

Голове за Брајтон дали су Факундо Буонаноте у 43. минуту и Жоао Педро у 92. минуту.

Челси је десети на табели Премијер лиге са 19 бодова, а у наредном колу гостоваће Манчестер јунајтеду. Брајтон је осми са 22 бода, а у наредном колу дочекаће Брентфорд.

Фудбалери Борнмута и Астон Вила су одиграли без победника, 2:2.