Фулам поново славио, Митровић поново стрелац! (ВИДЕО)

Фудбалери Фулама тријумфовали су на гостовању против Лидса резултатом 1:3, а поново је премијерлигашке мреже тресао српски репрезентативац Александар Митровић.

Фулам је лоше почео меч, Родриго је донео предност Лидсу у 20. минуту, али славље домаћих није дуго трајало.

Александар Митровић „искрао се“ на прву стативу приликом корнера у 26. минуту и затресао мрежу Мелијеа за изједначење.

У другом полувремену домаће су „докрајчили“ Рид и Вилијан у 74. и 84. минуту. Самервил је успео да смањи на 2:3 у 91. минуту, али Лидс је ипак остао без бодова.

Фулам је сада седми на табели Премијер лиге са 18 бодова из 12 мечева, а Александар Митровић је други најбољи стрелац лиге са 9 голова.

Исто толико има Хари Кејн, док је Ерлинг Халанд недостижан на врху са 17 голова.

Kin: Fudbal je pun foliranata, Ronaldo nije jedan od njih