Фудбалери ТСЦ-а победили Вождовац и обезбедили друго место пред плеј-оф

Фудбалери ТСЦ-а су као гости победили Вождовац 3:1, одложили најмање за једно коло прославу титуле Црвеној звезди, а себи обезбедили друго место на табели пред старт плеј-офа.

На популарном „крову“ повео је Вождовац преко Теодоровића у 13. минуту, али је онда уследио експресан преокрет Тополчана. Прво је Јовановић постигао гол за изједначење у 22. минуту утакмице на асистенцију Илића, да би у 30. минуту непотребно поигравање голмана домаћих Катића казнио најбољи стрелац гостију Ратков. Коначан резултат поставио је Мирчевски у шестом минуту надокнаде времена, кад је искористио нови кикс данас катастрофалног голмана домаћих Катића.

ТСЦ сад има 62 бода, а Црвена звезда 82. Зна се да ће екипа из Бачке Тополе бити друга пред плеј-оф, а да су црвено-бели први, што значи да ће на старту доигравања екипа Жарка Лазетића гостовати на стадиону Рајко Митић. Црвеној звезди ће бити довољан бод у том мечу да и теоретски обезбеди шесту узастопну титулу.

ФСС: Финале Купа Србије померено на 25. мај, Горан Стевановић добио отказ