Фудбалери ТСЦ-а декласирали Напредак 6:0 у мечу последњег кола Суперлиге Србије

Фудбалери ТСЦ-а победили су Напредак резултатом 6:0 у мечу последњег кола Суперлиге Србије.

Асистент за прва два гола домаћина био је Ифет Ђаковац, а стрелци Александар Ћирковић у 6. и Петар Станић у 42. минуту. Станић је други гол на мечу дао у 53. минуту, после асистенције Немање Стојића, Милош Пантовић је у 59. повисио на 4:0, а на 5:0 Ћирковић другим голом на мечу у 79. Резервиста Бенце Сос је голом у 81. минуту поставио коначан резултат, после треће асистенције Ђаковца на мечу.

Преостали мечеви последњег кола плеј-офа играју се у суботу, кад ће Црвена звезда дочекати Чукарички, Партизан крагујевачки Раднички, а Војводина лучанску Младост.

Звезда је одавно обезбедила титулу првака Србије, Партизан друго, а ТСЦ треће место са 75 бодова. Напредак је сезону завршио као осми у плеј-офу са 40 бодова.

Celje otkupljuje ugovor ruskog fudbalera Jegora Pruceva, Zvezdi 1,2 miliona evra