Фудбалери Радничког и Војводине одиграли 2:2

Фудбалери Радничког из Крагујевца и Војводине одиграли су нерешено 2:2 у мечу петог кола Суперлиге Србије.

Војводина је после само 23 минута игре у Горњем Милановцу водила 2:0, а Иса Јусуф Бамиделе је дао оба гола.

Први у 4. минуту после додавања Уроша Николића, а други у 23. на додавање Кејлеба Задија.

У режији Милутина Видосављевића Крагујевчани су стигли до бода.

Видосављевић је у 40. минуту био асистент Дилану Ортизу, а затим је у 84. минуту реализовао пенал за коначних 2:2.

Оба клуба имају сад по четири бода из четири одигране утакмице, Раднички је 11, а Војводина 12.

Раднички у наредном колу гостује у Зајечару ОФК Београду, док ће Војводина у Бачкој Тополи дочекати Напредак.

Doskorašnji kapiten fudbalera Nemačke Gindogan objavio kraj reprezentativne karijere