Фудбалери Партизана савладали Младост и стигли до осме победе у низу

Фудбалери Партизана остварили су и осму узастопну победу у Суперлиги Србије пошто су у 11. колу као домаћини победили лучанску Младост резултатом 2:0.

Домаћин је офанзивно отворио меч, а већ у 5. минуту је имао стоодстотну шансу, али је Матеус Салдања погодио стативу. Добру шансу је мало касније имао и Никола Антић, али је до полувремена остало 0:0.

Најзаслужнији за победу до које је Партизан стигао у другом полувремену био је Гајас Захид. Норвежанин је прво изборио пенал у 58. минуту који је у гол претворио Бибрас Натхо, а онда је у 70. поставио коначан резултат после асистенције Салдање.

Партизан сад има 25 бодова, пет више од ТСЦ и седам више од Црвене звезде, али уз утакмицу више. У наредном колу, после репрезентативне паузе, Партизан ће у госте суботичком Спартаку, док ће Младост дочекати нишки Раднички.