Фудбалери Партизана победили Текстилац у мечу 11. кола Суперлиге Србије

Фудбалери Партизана победили су Текстилац из Оџака резултатом 4:1, у мечу 11. кола Суперлиге Србије.

Црно-бели су повели у 39. минуту.

Гајас Захид је упутио аситенцију за Ибрахима Зубаируа који је прошао по десној страни и постигао гол.

Текстилац је изједначио у 45+1. минуту.

Фудбалер Партизана Никола Антић играо је руком у свом шеснаестерцу, а главни судија Предраг Јањуш је после интервенције из ВАР собе досудио једанаестерац.

Прецизан са беле тачке био је Иван Давидовић.

Зубаиру је минут касније постигао гол који је понишен због офсајда након ВАР провере.

Партизан је поново дошао у вођство у 52. минуту голом Бибраса Натха, а трећи гол за домаћи тим постигао је Захид у 61. минуту.

Коначан резултат поставио је Немања Николић у 89. минуту после асистениције Немање Трифуновића.

Црно-бели су тренутно пети на табели СЛС са 17 бодова, док је Текстилац на 12. месту са 11.

Партизан ће у следећем колу гостовати Новом Пазару, а Текстилац ће се састати са Железничаром из Панчева.

Pešić: Imam neke druge planove u životu, želim nešto drugo da radim