Фудбалери Новог Пазара остварили шесту узастопну победу

Фудбалери Новог Пазара победили су данас на свом терену екипу суботичког Спартака резултатом 2:0 (1:0) у првом мечу деветог кола Суперлиге Србије.

Био је то шести узастопни тријумф Новопазараца, који су тренутно други на табели СЛС са 18 бодова. Спартак је десети са 10 бодова.

Нови Пазар је ушао офанзивно у меч, а већ у четвртом минуту могао је да поведе. Међутим, Милош Мијић није искористио пенал за домаћи тим. Мијић се искупио за свој промашај, пошто је у 13. минуту погодио мрежу Спартака за 1:0.

У 49. минуту досуђен је нови пенал за Нови Пазар, а са 11 метара био је прецизан Бојица Никчевић. До краја утакмице није било промене резултата.

Касније вечерас биће одиграна још два меча деветог кола СЛС, а састаће се Напредак – Младост (НС) и Војводина – Раднички (Н).

Сутра ће од 16.30 часова играти Јавор – Колубара, као и Вождовац – Радник. ТСЦ ће од 18.30 сати на свом терену дочекати крагујевачки Раднички. Од 20 сати на стадиону у Хумској улици је на програму 168. „вечити дерби“ између Партизана и Црвене звезде.

Последњи меч деветог кола СЛС биће одигран у четвртак од 18 сати, а у Београду ће се састати Чукарички и Младост из Лучана.