Фудбалери мадридског Атлетика декласирали су Клуб Бриж резултатом 4:1 у реванш мечу плеј-офа за осмину финала тако се пласирали међу 16 најбољих клубова у Лиги шампиона где ће им ривал бити или Тотенхем или Ливерпул.

Мадриђане је ка победи предводио Александар Сорлот. Норвежанин је дао три гола, у 23, 76. и 87. минуту. Џони Кардосо је био стрелац за Атлетико у 48, а Хоел Ордонез је дао једини гол за белгијски клуб у 36. минуту.
Српски репрезентативац Александар Станковић одиграо је цео меч за Клуб Бриж.
Име наредног ривала Атлетико ће сазнати у петак у подне, кад је заказан жреб за осмину финала Лиге шампиона.
Ристић: Најбитнија и најтежа утакмица, знамо квалитет Турске
Преузмите андроид апликацију.



