Фудбалери Лајпцига победили Јанг бојс, Милан и Њукасл без голова

Фудбалери Лајцпига победили су данас као гости Јанг бојс резултатом 3:1 у мечу групе Г у којој је и Црвена звезда, док су Милан и Њукасл одиграли без голова на старту групе Ф Лиге шампиона.

Лајпциг је преко дефанзивца Симакана повео већ у трећем минуту, али је Елиа донео изједначење у 33. минуту.

Квалитет гостију је дошао до изражаја у финишу меча. Шлагер је у 72. минуту вратио вођство немачком клубу, а победу је оверио резервиста Шешко у 90+2. минуту.

Црвена звезда ће у наредном колу групе Г дочекати Јанг бојс, док ће Лајпциг угостити Манчестер сити.

Милан и Њукасл су одиграли без голова на повратку „сврака“ у Лигу шампиона после 20 година.

Домаћин је имао више од игре, али је изостао гол, па су обе екипе на крају узеле по бод.

У групи Ф коју су медији назвали „групом смрти“ одмах после жреба су још и ПСЖ и Дортмунд који играју у Паризу од 21 час.