Фудбалери Црвене звезде победом против Чукаричког прославили 35. шампионску титулу

Фудбалери Црвене звезде савладали су Чукарички 4:1 у утакмици последњег, седмог кола, плеј-офа Суперлиге и на најлепши начин прославили освајање 35. шампионске титуле.

Црвено-бели су освојили седму узастопну титулу и четврту узастопну дуплу круну.

Гости са Бановог брда повели су голом Виктора Рогана у 17. минуту, а преокрет је са два поготка, у 32. и 55. минуту донео Питер Олањинка.

До краја су погађали Насер Ђига у 79. и Жан-Филип Красо у 90. минуту.

Тренер Владан Милојевић „комбиновао“ је тим, а од црвено-белог дреса опростили су се капитен Александар Драговић, Немања Милуновић, Коста Недељковић, као и дугогодишњи резервни голман Зоран Поповић.

Утакмицу је судила женска тројка на челу са Јеленом Цветковић.

Звезда је сезону завршила са 96 бодова, 18 више од другопласираног Партизана, док је Чукарички као шести са 57 бодова остао без пласмана у Европу.