Фудбалери Атлетико Мадрида елиминисали су Барселону у четвртфиналу Лиге шампиона, упркос поразу у реваншу на домаћем терену 2:1.

Атлетико је на Камп ноу славио 2:0.
Голове за Каталонце постигли су Ламине Јамал у четвртом и Феран Торес у 24, а за Мадриђане Адемола Лукман у 31. минуту.
Барселона је последњих 10 минута играла без искљученог Ерика Гарсије.
Истовремено, бранилац титуле Пари Сен Жермен је скоро рутински победио Ливерпул на Енфилду 2:0 и са укупних 4:0 прошао даље.
Усман Дембеле био је стрелац у 73. и 90+2. минуту.
Преузмите андроид апликацију.



