Фудбалери Арсенала победили Тотенхем, Борнмут надиграо Брајтон у Премијер лиги

Фудбалери Арсенала победили су данас у гостима екипу Тотенхема резултатом 3:2 у мечу 35. кола Премијер лиге.

Поготке за Арсенал постигли су Пјер-Емил Хојбјерг (аутогол) у 15, Букајо Сака у 27. и Каи Хаверц у 38. минуту. Стрелци за Тотенхем били су Кристијан Ромеро у 64. и Сон Хунг Минг из пенала у 87. минуту.

Фудбалери Арсенала се налазе на првом месту са табели Премијер лиге са 80 бодова. Арсенал има четири бода више, као и две утакмице више од другопласираног Манчестер ситија.

„Тобџије“ ће у наредном колу Премијер лиге на свом терену дочекати Борнмут.

Фудбалери Тотенхема се налазе на петој позицији са 60 бодова, а наредном колу гостоваће Челсију.

Фудбалери Борнмута победили су данас на свом терену екипу Брајтона резултатом 3:0. Голове за Борнмут постигли су Маркос Сенеси у 10, Енес Унал у 52. и Џастин Клајверт у 87. минуту.

Борнмут је тренутно на десетом месту са 48 бодова, док је Брајтон 12. са 44.

Piksi za Gazetu: Vlahović ima sve preduslove da bude najbolji napadač na svetu