Фудбалери Аргентине победили Курасао 7:0, Меси хет-триком ушао у историју

Фудбалска репрезентација Аргентине победила је јутрос Курасао 7:0 у пријатељском мечу, који је одигран у Сантијаго дел Естеру.

Овај меч обележио је капитен Аргентине Лионел Меси, који је у првом полувремену постигао хет-трик. Он се уписао у стрелце у 20, 33 и 37. минуту. Меси је постигао 102 гола у дресу репрезентације. Он је постао трећи играч у историји, који је постигао минимум сто голова у дресу националног тима.

Аргентинац се налази иза Португалца Кристијана Роналда (122) и Иранца Али Даеија (109).

Голове су на стадиону у Сантијаго дел Естеру постигли су и Николас Гонсалез у 23, Енцо Фернандез у 35, Анхел ди Марија у 78. из пенала и Гонзало Монтијел у 87. минуту.

Аргентина је пре пет дана у пријатељском мечу победила Панаму 2:0.

Sutra žreb za četvrtfinale Kupa Srbije – Vojvodina jedini novosadski predstavnik