Две асистенције и гол Салаха – Ливерпул „прегазио“ Норич

Фудбалери Ливерпула су резултатом 3:0 победили Норич у првом колу Премијер лиге.

Нова сезона Премијер лиге је и званично почела, а фудбалери Ливерпула су на првом мечу остварили победу.

Они су са 3:0 победили Норич као гости и победом започели нову сезону енглеског фудбала.

До вођства су „Редси“ дошли у 26. минуту утакмице када је Португалац, Диого Жота на асистенцију Салаха погодио мрежу Норича и до краја првог полувремена више није било голова.

У наставку су фудбалери Ливерпула успели да удвоструче вођство, пошто је Роберто Фирмино у 65. минуту одлично утрчао и асистенцију Салаха претворио у гол.

Мо Салах је до краја сусрета успео и да се упише у стрелце, а то је учинио у 74. минуту за коначних 3:0 у корист Ливерпула.